Hrad Zábavy - více než dětský koutek - Praha - levá část hradu střední část hradu - více než dětský koutek - Hrad Zábavy
774 754 794
otevřeno každý den
9:00 - 21:00
pravá část hradu - více než dětský koutek - Hrad Zábavy  
 

Novinky a akce

 

BUBNOVÁNÍ PRO DĚTI V DĚTSKÉM ZÁBAVNÍM CENTRU HRAD ZÁBAVY SPOLU S FACILITÁTOREM PETREM ŠUŠOREM.

 
 
BUBNOVÁNÍ  PRO  DĚTI
Vážení přátelé, srdečně Vás zveme si zabubnovat pod vedením zkušeného facilitátora Petra Šušora, bubnování proběhne v dětském zábavním centru „Hrad Zábavy“ v sobotu 29.10.2011od 18:00 do 20:00.
 
Všichni komu je 3 až 15 let jsou srdečně zváni ke společnému bubnování pod vedením zkušeného facilitátora Petra Šušora!
 
 
Co Vás konkrétně čeká?
 
 
Povídání o bubnech, vyzkoušení nejrůznějších nástrojů, náhled do techniky hraní, bubnovací rozcvička, seznámíte se s rytmikou, naučíte se naslouchat rytmům i sobě i kolem sebe a odnaučíte se bát projevit to, co cítíte.
 
 
 
Bubnování je staré jako lidstvo samo. Provázelo nejrůznější rituály, obřady, udávalo rytmus při tanci, ventilovalo radost i smutek, komunikovalo, spojovalo přírodní národy s bohy.
 
Bubnování dokáže navodit atmosféru plnou emocí, hravou i dramatickou, tichou i ohlušující a spojením těch, kteří bubnují, vytváří fascinující rytmický vír, který rozhýbe děti stejně jako dospělé. Je impulzivní a dokáže v člověku probudit jeho skutečné divoké já, které se touží svobodně projevit, dát o sobě vědět.
 
Bubnování uvolňuje stres a dnes už je vědecky dokázáno, že usnadňuje propojení obou hemisfér. Bubnování je prostě jedinečný zážitek !
fotogalerie Hradu Zábavy - více než dětský koutek - Hrad Zábavy
 
 
  pirát s lopatou - více než dětský koutek - Hrad Zábavy rytíř - více než dětský koutek - Hrad Zábavy  
    rytíř dávající květinu ošklivé dámě - více než dětský koutek - Hrad Zábavy

 

Developed by Skyted, 2011