Hrad Zábavy - více než dětský koutek - Praha - levá část hradu střední část hradu - více než dětský koutek - Hrad Zábavy
774 754 794
otevřeno každý den
9:00 - 21:00
pravá část hradu - více než dětský koutek - Hrad Zábavy  
 

ÚŽASNÝ  PLAYMOBIL  A  HRY  PRO  DĚTI  OD  PIATNIKA

 

 14.04.2012 (v sobotu) 

 
Doba trvání: od 12.00 do 19.00.
 
ÚŽASNÝ  PLAYMOBIL  A  HRY  PRO  DĚTI
Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na prezentaci her společnosti PIATNIK a stavebnice PLAYMOBIL!
 
 
Budeme si hrát celé odpoledne s hračkami od firmy PLAYMOBIL a PIATNIK.
 
Největší znalci jsou děti, ony dokážou ocenit novinky od firmy PlayMobil. S hračkami od firmy PLAYMOBIL zažijete to pravé dobrodružství. Nechte se unést světem fantazie.
 
Hračky PLAYMOBIL jsou určeny dětem od 2 let. Použití pestrých barev, zaoblené hrany a snadno omyvatelné figurky a kostky, které jsou přizpůsobeny svou velikostí pro danou věkovou kategorii, to vše v sobě skrývají hračky PLAYMOBIL.
 
Máte doma už odrostlejší děti? Pak právě pro vaše objevitele, námořníky, piloty, hasiče či princezny nabízí firma PLAYMOBIL malé postavičky, autíčka, lodě a zámky propracované do těch nejmenších detailů tak, aby věrně připomínaly skutečnost. PLAYMOBIL představuje zkrátka nekončící svět zábavy.
 
Pokud bychom přeložili slovo „playmobil“, dospějeme ke spojení „hraní v pohybu“, děti si z různých kousků skládají zajímavé celky.
 
V zásadě je tato skládačka koncipovaná pro děti od 2 do 12 let. Sady se dělí na různé tématické skupiny: Železnice, Hrady, Cirkus, Zoologická zahrada, Statek, Sport, Dovolená, Město, Hrdinové, Letiště, Dinosaury, Piráty a další. Hrací sady PLAYMOBIL se liší od jiných bohatým sortimentem v každé skupině.

 

U nás si děti zahrají se super skládačkou PLAYMOBIL.
Rodíče jim budou jen závidět!!!

 
 
fotogalerie Hradu Zábavy - více než dětský koutek - Hrad Zábavy
 
 
  pirát s lopatou - více než dětský koutek - Hrad Zábavy rytíř - více než dětský koutek - Hrad Zábavy  
    rytíř dávající květinu ošklivé dámě - více než dětský koutek - Hrad Zábavy

 

Developed by Skyted, 2011