Hrad Zábavy - více než dětský koutek - Praha - levá část hradu střední část hradu - více než dětský koutek - Hrad Zábavy
774 754 794
otevřeno každý den
9:00 - 21:00
pravá část hradu - více než dětský koutek - Hrad Zábavy  
 

Oslava dětských narozenin Praha

 

Formulář objednávky
oslavy narozenin

Tak se podívejte, Vaše mrně zase povyrostlo! Utekl další rok. Má přátelé, rád chodí do školky nebo do školy. Ale brzy přijde den oslavy a Vy si nevíte rady, jak oslavit jeho narozeniny?
Jaké překvapení připravit, aby si Váš drobeček nadlouho zapamatoval tento den, abyste se
potěšili tím, že spatříte v jeho očích radost?
 
Při oslavě dětských narozenin se předpokládá, že pozvete určitý počet dětí, že pro ně budete muset vymyslet zábavu, nebo dokonce zajistit animátora nebo kouzelníka, upéct nebo koupit dort a obstarat další dobroty.
 
 
Ve skutečnosti není všechno tak složité, existuje jednoduché řešení: obrátíte se na dětské zábavní centrum «Hrad Zábavy» v OD Palladium, zvolíte způsob zábavy, který se nejvíce  hodí pro věk Vašeho dítěte a jeho přátel. A je to!
 
Narozeniny Vašeho dítěte jsou jen jednou za rok, ale vzpomínky na tento den zůstanou v paměti Vašeho dítěte a jeho přátel ještě dlouho poté, protože oslavu připraví znalci dětské zábavy z «Hradu Zábavy».
 
Oslava narozenin v «Hradě Zábavy» v OD Palladium je nejlepší dárek pro Vaše dítě! Tady je zábavněji než doma! Pro Vás bez starostí a ztráty spousty času! My všechno zařídíme za Vás a zorganizujeme tu nejlepší oslavu narozenin pro Vaše dítě!
Фото с дней рождений
fotogalerie Hradu Zábavy - více než dětský koutek - Hrad Zábavy
 
 
  pirát s lopatou - více než dětský koutek - Hrad Zábavy rytíř - více než dětský koutek - Hrad Zábavy  
    rytíř dávající květinu ošklivé dámě - více než dětský koutek - Hrad Zábavy

 

Developed by Skyted, 2011